| Gyártó | DELL ÜZLETI |
| Kijelző méret | 16" |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Szín | ezüst |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
713 680 Ft
(561 952 Ft + ÁFA)| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 16" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel Arc Graphics |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 512GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 55 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Szín | ezüst |
| Súly | 2.2 kg |
