| Gyártó | DELL ÜZLETI |
| Kijelző méret | 16" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Szín | ezüst |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
585 960 Ft
(461 385 Ft + ÁFA)| Gyártó | Lenovo |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel® |
| Processzor család | Core™ Ultra 5 |
| Processzor típus | 235 |
Memória | |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típusa | DDR5 |
Háttértár | |
| 1. Háttértároló mérete | 512GB |
| 1. Háttértároló típusa | SSD |
| 1. Háttértároló csatlakozása | M.2 PCIe NVMe |
| SSD van benne | Igen |
Videokártya | |
| VGA gyártó | Intel® |
| VGA család | Graphics |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Windows® 11 Professional |
Csatlakozók | |
| USB Type-C | 1 db |
| HDMI | Igen |
| LAN | 1×Gigabit |
| WLAN | 802.11ax |
| Bluetooth | Igen |
| Webkamera | Igen |
Egyéb | |
| Szín | Ezüst |
| Súly | 1,9 kg |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 16" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor típus | 235U |
| Processzor alap órajel | N/A |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel Graphics |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 512GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 57 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Szín | ezüst |
| Súly | 1.74 kg |
