| Gyártó | Dell |
| Típus | Intel |
| Processzor | Intel® Core™ i7 |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória méret | 16 GB |
| Tárhely | 512GB + 1TB HDD |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Videókártya típus | GeForce RTX 3060 Ti |
653 980 Ft
(514 944 Ft + ÁFA)Tulajdonságok | |
| Terméksorozat (PC) | XPS |
Általános | |
| Kivitel | PC |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 11700 |
Háttértár | |
| Háttértár típus | HDD+SSD |
| HDD méret | 1000 GB |
| SSD méret | 512 GB |
Memória | |
| Memória. | 16 GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória órajel | 2933 MHz |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
Videokártya | |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Videokártya típus | Nvidia GeForce RTX 3060 Ti |
| Memória | 8 GB |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | Igen |
Csatlakozók | |
| USB portok száma | 8 db |
| USB Type-C | 1 db |
| USB 3.1 | 7 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 2 db |
| LAN | 10/100/1000 |
| DVI | Igen |
| HDMI | Igen |
| Display Port | Igen |
| Soros port | Igen |
Egyéb adatok | |
| Teljesítmény | 500 W |
| Típus | Intel |
| Processzor | Intel® Core™ i7 |
| Processzor típus | 11700 |
| Processzor órajel | 4,60 GHz |
| CPU Foglalat típusa | N/A |
| Chipset típusa | N/A |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória méret | 16 GB |
| Tárhely | 512GB + 1TB HDD |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Videókártya | Dedikált VGA |
| Videókártya típus | GeForce RTX 3060 Ti |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mbps Gigabit LAN |
| Audió | Igen |
| Külső portok |
|
| Belső portok | N/A |
| Tápegység | 400 Watt |
| Ház típus | Desktop |
| Operációs rendszer | Windows 10 Home 64bit |
| Állapot | Új |
| Súly | 6.3 kg |
