| Gyártó | DELL ÜZLETI |
| Típus | Intel |
| Processzor | Intel® Core™ i7 |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória méret | 8 GB |
| Tárhely | 512 GB SSD |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Videókártya típus | Intel HD Graphics 630 |
366 170 Ft
(288 322 Ft + ÁFA)Tulajdonságok | |
| Terméksorozat (PC) | Vostro |
Általános | |
| Kivitel | SFF- álló |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 10700 |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0 GB |
| SSD méret | 512 GB |
Memória | |
| Memória. | 8 GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória órajel | 2666 MHz |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics |
| Memória | 0 GB |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | Igen |
Csatlakozók | |
| USB portok száma | 8 db |
| USB 3.1 | 4 db |
| USB 2.0 | 4 db |
| LAN | 10/100/1000 |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
| Típus | Intel |
| Processzor | Intel® Core™ i7 |
| Processzor típus | 10700 |
| Processzor órajel | 2.6 GHz |
| CPU Foglalat típusa | N/A |
| Chipset típusa | N/A |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória méret | 8 GB |
| Tárhely | 512 GB SSD |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Videókártya | Integrált VGA |
| Videókártya típus | Intel HD Graphics 630 |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mbps Gigabit LAN |
| Audió | Igen |
| Külső portok | 6x USB 2.0 |
| Belső portok | N/A |
| Tápegység | 400 Watt |
| Ház típus | Desktop |
| Operációs rendszer | Windows 10 Pro |
| Állapot | Új |
| Súly | 4.8 kg |
