237 640 Ft
(187 118 Ft + ÁFA)Tulajdonságok | |
| Terméksorozat (PC) | Optiplex |
Általános | |
| Kivitel | Torony |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 10500 |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0 GB |
| SSD méret | 256 GB |
Memória | |
| Memória. | 8 GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória órajel | 2666 MHz |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya típus | Intel HD Graphics |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | Igen |
Csatlakozók | |
| USB portok száma | 8 db |
| USB Type-C | 0 db |
| USB 3.1 | 4 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 4 db |
| LAN | 10/100/1000 |
| HDMI | Igen |
| Display Port | Igen |
