| Gyártó | Dell |
| Kijelző méret | 23" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Paneltechnológia | IPS |
83 170 Ft
(65 488 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Típus | Monitor |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 23" |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Fényerő | 250 lumen |
| Válaszidő | 8 ms |
| Láthatósági szög | 178/178 |
| Színek száma | 16,70 |
| Kontrasztarány | 1000 :1 |
Tulajdonság | |
| Pivot (forgatható) | Igen |
| Állítható magasság | Igen |
| Fali rögzítés | 100x100 |
| HD (High Definition) Támogatás | HD Ready |
| Érintőképernyő | Nem |
| Beépített tápegység | Igen |
Csatlakozók | |
| D-Sub | Igen |
| Egyéb csatlakozók | D-Sub + Displayport |
| HDMI | Igen |
| Display Port | Igen |
| DVI | Igen |
Egyéb adatok | |
| Egyéb | Állítható, dönthető, forgatható |
| Súly | 3 kg |
| Szín | Fekete |
| USB elosztó | Igen |
| Technológia | Egyéb |
| Kijelző méret | 23" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Válaszidő | 8,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| D-SUB (VGA) | 1db |
| DVI | 1db |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | 1 db |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Igen |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | N/A |
| Állapot | Új |
