| Gyártó | Dell |
| Kijelző méret | 49" |
| Kijelző felbontás | 5120 x 1440 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Hangszóró | Hangszóróval |
559 790 Ft
(440 779 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Típus | Monitor |
| Panel típus | IPS |
| Képátló | 49" |
| Fényerő | 350 lumen |
| Válaszidő | 5 ms |
| Láthatósági szög | 178/178 |
| Színek száma | 1,07 |
| Kontrasztarány | 1000 :1 |
Tulajdonság | |
| Pivot (forgatható) | Igen |
| Állítható magasság | Igen |
| Fali rögzítés | 100x100 |
| HD (High Definition) Támogatás | WQHD |
| Érintőképernyő | Nem |
| Beépített tápegység | Igen |
| Videotámogatás USB-n | Igen |
Csatlakozók | |
| Csatlakozók | DisplayPort;HDMI;USB |
| HDMI | Igen |
| Display Port | Igen |
| USB | Igen |
Egyéb adatok | |
| Súly | 26 kg |
| Szín | Fekete |
| USB elosztó | 6 portos |
| Technológia | LCD |
Forgatható Igen |
| Kijelző méret | 49" |
| Kijelző felbontás | 5120 x 1440 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Válaszidő | 5,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | 1 db |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Igen |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | N/A |
| Állapot | Új |
| Súly | 26.43 kg |
