| Gyártó | Dell |
| Kijelző méret | 23,8" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Paneltechnológia | TN |
91 630 Ft
(72 149 Ft + ÁFA)| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | TN |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 23,8" |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Válaszidő | 1 ms |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1000:1 |
| Betekintési szög | 160°/170° |
| Képfrissítési frekvencia | 144 Hz |
Hang | |
| Hangszóró | Nincs |
Kommunikációs csatornák | |
| Csatlakozók | 2 x HDMI 1.4 |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 53.78 cm |
| Magasság (talppal) | 32,16 cm - 45,16 cm |
| Mélység (talppal) | 18,84 cm |
| Tömeg (talppal) | 3.4 kg |
| Fogyasztás | 45 W |
További tulajdonságok | |
| AMD FreeSync támogatás | Van |
| Nvidia G-Sync támogatás | Nincs |
| Beépített webkamera | Nincs |
| Beépített mikrofon | Nincs |
| Kijelző méret | 23,8" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | TN |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Válaszidő | 1,0 ms |
| Betekintési szög | 170° / 160° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 2db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | Nincs |
| Fogyasztás | 45W |
| Állapot | Új |
| Súly | 3.4 kg |
