| Gyártó | Dell |
| Kijelző méret | 12,3 |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Professional |
| Szín | fekete |
229 990 Ft
(181 094 Ft + ÁFA)| PROCESSZOR | Core i5 8350U (up to 3400) MHz |
| MEMÓRIA | 16384 (DDR3) MB |
| HÁTTÉRTÁR | 512 GB NVMe SSD GB |
| KIJELZŐ | 12,3" WUXGA+ Touch |
| VIDEOKÁRTYA | Intel UHD 620 |
| OS | Windows 10 Pro 64Bit |
| OPTIKAI MEGHAJTÓ | nincs optikai meghajtó |
| SZÍN | fekete |
| JÓTÁLLÁS | 2022.09.30 |
| LAN | nincs |
| USB | 2 x thunderbolt,1x3.0 |
| AKKUMULÁTOR | jó akkumulátor |
| WIRELESS LAN | 802.11 ac |
| BILLENTYŰZET | angol háttérvilágítással |
| KÁRTYAOLVASÓ | MicroSD |
| POZ. ESZKÖZ | Touch pad |
| WEBKAMERA | Dual Webcamera |
| 3G KÁRTYAHELY | Előkészítés modem nélkül |
| UJJLENYOMAT-OLVASÓ | van |
| BLUETOOTH | 4.0 |
| FELHASZNÁLÁSI MÓD | 2 az 1-ben |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 12,3 |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Kijelző típus | Fényes kijelző |
| Érintőképernyő | Igen |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Processzor típus | 8350U |
| Processzor alap órajel | 1.60 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel HD Graphics 620 |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 512GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 45 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Professional |
| Állapot | Felújított - Angol billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Szín | fekete |
| Súly | 1.2 kg |
