| Gyártó | DELL ÜZLETI |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Memória méret | 4GB |
175 610 Ft
(138 275 Ft + ÁFA)Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD |
| Merevlemez | 128 GB |
Egyéb adatok | |
| Billentyűzet dokkoló | Igen |
Memória típus 0 |
| Tipus | Hibrid |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Igen |
| Processzor család | Intel Core m3 6Y30 |
| Processzor típus | M3-6Y30 |
| Processzor alap órajel | 2.20 GHz |
| Memória típus | DDR3 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | N/A |
| Háttértár méret | 128GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | Ujjlenyomat olvasó |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 35 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Állapot | Új |
| Súly | 2.5 kg |
