| Gyártó | Dell |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 8GB |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
269 490 Ft
(212 196 Ft + ÁFA)Terméksorozat Inspiron | |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 7500U |
| Processzor sebesség | 2,70 GHz |
Kijelző | |
| Képátló | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Kijelző Típusa | Matt |
| Kamera felbontás | 1 Mpixel |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD |
| Merevlemez | 256 GB |
Memória | |
| Memória. | 8 GB |
| Memória típus | DDR4 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
Videokártya | |
| Videokártya fajta | AMD |
| Memória | 2 GB |
| Videokártya típus | AMD discrete VGA |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 4 cell (40Wh) mAh |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
| Bluetooth. | 4,2 |
| HSDPA, WWAN, UMTS | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI |
| USB 3.0 | 2 db |
| USB 2.0 | 1 db |
| LAN | 10/100 |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
| Súly | 2 kg |
Egyéb funkció | |
| Dokkolhatóság | USB porton |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 7500U |
| Processzor alap órajel | 2.70 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD® Radeon® |
| Grafikus vezérlő típus | Radeon R5 M430 |
| Háttértár méret | 256GB SSD |
| Optikai meghajtó | DVD Olvasó/író optikai meghajtó (beépítve) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | N/A |
| Kártyaolvasó | SD |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 40 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új |
| Súly | 3 kg |
