Terméksorozat Inspiron | |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i3 |
| Processzor modell | 6006U |
| Processzor sebesség | 2,00 GHz |
Kijelző | |
| Képátló | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Kijelző Típusa | Matt |
| Kamera felbontás | 1 Mpixel |
Háttértár | |
| Háttértár típus | HDD |
| Merevlemez | 1000 GB |
Memória | |
| Memória. | 8 GB |
| Memória típus | DDR4 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Microsoft Windows 10 Home és Office 365 előfizetés |
Videokártya | |
| Videokártya fajta | AMD |
| Memória | 2 GB |
| Videokártya típus | AMD discrete VGA |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 4 cell (40Wh) mAh |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
| Bluetooth. | 4,2 |
| HSDPA, WWAN, UMTS | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI |
| USB 3.0 | 2 db |
| USB 2.0 | 1 db |
| LAN | 10/100 |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Szürke |
| Súly | 2 kg |
Egyéb funkció | |
| Dokkolhatóság | USB porton |
Core i3 6006U (2000)/8192/1000/15,6" FHD LED matt/DVDRW +/-/8GB + Win10 + O365
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
15,6" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Core-i3 |
| Processzor típus |
6006U |
| Processzor alap órajel |
2.00 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
AMD® Radeon® |
| Grafikus vezérlő típus |
Radeon R7 M340 |
| Grafikus memória |
Dedikált, 2GB grafikus memória |
| Háttértár típus |
HDD háttértár |
| Háttértár méret |
1TB |
| Optikai meghajtó |
DVD Olvasó/író optikai meghajtó (beépítve) |
| Kommunikáció |
- WLAN 802.11ac
- Bluetooth 4.2
- Webkamera
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
- 10/100 LAN
- 3.5 Jack audió
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó |
Van |
| Akkumulátor |
4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
40 Wh |
| Tartozékok |
|
| Operációs rendszer |
Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Igen |
| Szín |
szürke |
| Súly |
1.8 kg |