Terméksorozat Inspiron | |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 1035G1 |
Kijelző | |
| Képátló | 17,3" |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Kijelző Típusa | Matt |
| Kamera felbontás | 1 Mpixel |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD+HDD |
| SSD méret | 256 GB+1TB HDD |
Memória | |
| Memória. | 8 GB |
| Memória típus | DDR4 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Linux |
Videokártya | |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 2 GB |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce MX230 |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | Igen |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 3 cell mAh |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11a/b/g |
| Bluetooth | Igen |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI |
| USB portok száma | 4 db |
| USB Type-C | 1 db |
| USB 3.1 | 2 db |
| USB 2.0 | 1 db |
| LAN | 10/100 |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
| Súly | 2 kg |
Core i5 1035G1 (up to 3600)/8192 (DDR4)/1000 + 256 NVMe SSD/17,3" FHD LED matt (
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
17,3" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Core-i5 |
| Processzor típus |
1035G1 |
| Processzor alap órajel |
1.20 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus |
MX230 2GB |
| Grafikus memória |
Dedikált, 2GB grafikus memória |
| Háttértár típus |
HDD+SSD háttértár |
| Háttértár méret |
1000GB+256GB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- WLAN 802.11ac
- Bluetooth 4.2
- Webkamera HD
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
- 10/100 LAN
- HDMI
- 3.5 Jack audió
|
| Bemeneti csatlakozók |
- 1 x USB 2.0
- 2 x USB 3.0
- 1 x USB Type-C
|
| Biztonság |
BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó |
Van |
| Akkumulátor |
3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
45 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
Linux |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Nem |
| Súly |
2.79 kg |