| Gyártó | Dell |
| Kijelző méret | 17,3" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár típus | HDD+SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
698 280 Ft
(549 826 Ft + ÁFA)Fekete - G7 7790: Processzor: 9th Generation Intel Core i7-9750H (12MB Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores) , Kijelző: 17.3 inch FHD (1920 x 1080) 300 nits 144Hz 9ms 72% Color Gamut with Eyesafe Technology, Memória: 16GB, 2x8GB, DDR4, 2666MHz, HDD/ SSD: 256GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive + 1TB 5400 rpm 2.5" SATA HDD , VGA: NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB GDDR6,Killer 1550 802.11ac 2x2 WiFi and Bluetooth 5.0, Internal Hungarian Qwertz Backlit Keyboard, Palmrest with Fingerprint Reader, Akkumulátor: 60 WHr, 4-Cell Battery (integrated), Operációs rendszer: Windows 10 Home 64bit Hungarian
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 17,3" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 9750H |
| Processzor alap órajel | 2.60 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce RTX 2060 |
| Grafikus memória | Dedikált, 6GB grafikus memória |
| Háttértár típus | HDD+SSD háttértár |
| Háttértár méret | 1000GB+256GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 60 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Háttérvilágításos magyar billentyűzet |
| Súly | 3.14 kg |
