Terméksorozat | G15 |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 11800H |
Kijelző | |
| Képátló | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Kijelző Típusa | Matt, FullHD, IPS-Level, 120Hz, 250nits |
| Kamera felbontás | HD 720p |
| Érintőkijelző (Igen/Nem) | Nem |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| SSD méret | 2TB |
| HDD méret | 0 GB |
Memória | |
| Memória. | 16 GB |
| Memória típus | DDR4 3200MHz (1x16GB) |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 11 Home |
Videokártya | |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | nVidia GeForce |
| Memória | 4 GB |
| Videokártya típus | RTX 3050TI |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 3 cell (56Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax (Wifi6) |
| Bluetooth | 5.2 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI (2.1), USB-C DisplayPort |
| USB portok száma | 4 db |
| USB Type-C | 1 db |
| USB 3.2 | 3 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | 10/100/1000 |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | - |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Szürke |
| Súly | 2,75 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dokkolhatóság | Nincs |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| TPM Chip | Nincs |
Core i7 11800H (up to 4600)/16384 (DDR4)/2TB NVMe SSD/15,6" FHD IPS-Level matt/n
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
15,6" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Core-i7 |
| Processzor típus |
11800H |
| Processzor alap órajel |
2.30 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus |
RTX 3050TI |
| Grafikus memória |
Dedikált, 4GB grafikus memória |
| Háttértár típus |
SSD háttértár |
| Háttértár méret |
2TB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- WLAN 802.11ac
- Bluetooth 5.2
- Webkamera HD
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
- HDMI
- 10/100/1000 Gigabit LAN
- 3.5 Jack audió
|
| Bemeneti csatlakozók |
- 3 x USB 3.2
- 1 x USB Type-C
|
| Biztonság |
BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó |
Van |
| Akkumulátor |
3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
56 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
Microsoft Windows 11 Home |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Igen |
| Szín |
szürke |
| Súly |
2.7 kg |