| Gyártó | Dell |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
1 001 030 Ft
(788 212 Ft + ÁFA)Terméksorozat Alienware | |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 9750H |
Kijelző | |
| Képátló | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Kijelző Típusa | Fényes |
| Kamera felbontás | 1 Mpixel |
Háttértár | |
| Háttértár típus | M.2 SSD |
| SSD méret | 1024 GB |
Memória | |
| Memória. | 16 GB |
| Memória típus | DDR4 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
Videokártya | |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 8 GB |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce RTX 2070 |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 6 cell (76Wh) mAh |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| Bluetooth | Igen |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI + Mini-Display Port + USB-C/Thunderbolt 3 |
| USB portok száma | 4 db |
| USB Type-C | 1 db |
| USB 3.1 | 3 db |
| LAN | 10/100/1000 |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fehér |
| Súly | 2 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Fényes kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 9750H |
| Processzor alap órajel | 2.60 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce RTX 2070 8GB |
| Grafikus memória | Dedikált, 8GB grafikus memória |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 1TB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 6 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 76 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Háttérvilágításos magyar billentyűzet |
| Súly | 2.16 kg |
