| Gyártó | Dell |
| Kijelző méret | 25" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Paneltechnológia | TN |
| Állapot | Használt |
99 990 Ft
(78 732 Ft + ÁFA)| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | TN |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 24.5 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Válaszidő | 1 ms |
| Fényerő | 400 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1000:1 |
| Betekintési szög | 170 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 240 Hz |
Tuner | |
| DVB-T tuner | Nincs |
| DVB-C tuner | Nincs |
Hang | |
| Hangszóró | Nincs |
Kommunikációs csatornák | |
| Csatlakozók | HDMI MHL támogatás DisplayPort
USB Fejhallgató |
Méretek és fogyasztás | |
| Tömeg (talppal) | 7.1 kg |
| Fogyasztás | 95 W |
További tulajdonságok | |
| AMD FreeSync támogatás | Van |
| Nvidia G-Sync támogatás | Nincs |
| Beépített webkamera | Nincs |
| Beépített mikrofon | Nincs |
| Kijelző méret | 25" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | TN |
| Fényerő | 400 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Válaszidő | 1,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | 1 db |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Igen |
| VESA rögzítés | Nincs |
| Fogyasztás | N/A |
| Állapot | Használt |
| Súly | 11.7 kg |
