| Gyártó | Dell |
| Típus | Intel |
| Processzor | Intel® Core™ i7 |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 2133 MHz |
| Memória méret | 32 GB |
| Tárhely | 2TB + 128GB SSD |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Videókártya típus | nVidia GeForce GTX Titan X |
399 900 Ft
(314 881 Ft + ÁFA)Terméksorozat | Alienware Area 51 |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 5930K |
Háttértár | |
| Háttértár típus | HDD + SSD |
| HDD méret | 2000 GB |
| SSD méret | 128 GB |
Memória | |
| Memória. | 32 GB |
| Memória típus | DDR4 2133 MHz(4x8GB) |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
Videokártya | |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | nVidia GeForce |
| Memória | 12 GB |
| Videokártya típus | GTX Titan X |
Tápegység | |
| Beépített | 875W |
Ház | |
Ház mérete | Torony |
Hűtés | |
| Ház hűtése | Légűtés |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
| Bluetooth | 4.0 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | 1x DVI, 1x HDMI, 3x DisplayPort |
| USB portok száma | 10 db |
| USB-C | 0 db |
| USB 3.0 | 6 db (2 db előlapon) |
| USB 2.0 | 4 db (4 db hátlapon) |
| LAN | 10/100/1000 |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | Media Card |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Ezüst |
| Súly | 28 kg |
Egyéb funkció | |
| Bővítési opciók | - |
| Cserélhető Oldallap | - |
| Optikai meghajtó | DVD RW |
| Típus | Intel |
| Processzor | Intel® Core™ i7 |
| Processzor típus | 5930K |
| Processzor órajel | 3.9 GHz |
| CPU Foglalat típusa | Intel Socket 2011 |
| Chipset típusa | X99 |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 2133 MHz |
| Memória méret | 32 GB |
| Tárhely | 2TB + 128GB SSD |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Videókártya | Dedikált VGA |
| Videókártya típus | nVidia GeForce GTX Titan X |
| Hálózati csatlakozás |
|
| Audió | 7.1 csatornás audio vezérlő |
| Külső portok |
|
| Belső portok | N/A |
| Tápegység | 875 Watt |
| Ház típus | Tower |
| Operációs rendszer | Windows 10 Home 64bit |
| Állapot | Használt |
| Súly | 28 kg |
