| Gyártó | Crucial |
| Felhasználás | PC memória |
| Kapacitás | 16GB |
| Típus | DDR4 |
| Órajel | 2400 MHz |
| Kiszerelés | KIT 2x8GB |
| Időzítés | CL 17 |
| Feszültség | 1,2V |
| Tokozás | UDIMM |
29 320 Ft
(23 086 Ft + ÁFA)| Felhasználás | PC memória |
| Kapacitás | 16GB |
| Típus | DDR4 |
| Órajel | 2400 MHz |
| Kiszerelés | KIT 2x8GB |
| Időzítés | CL 17 |
| Hűtőborda | Nincs |
| Feszültség | 1,2V |
| Hibajavítás | Non-ECC |
| Tokozás | UDIMM |
| Lábkiosztás | 288 pin |
| Súly | 0.03 kg |
