| Gyártó | Corsair |
| CPU Gyártó | Univerzális |
| Hűtéstípus | Vízhűtés |
| Max. fordulatszám | 2700 RPM |
42 760 Ft
(33 669 Ft + ÁFA)| CPU Gyártó | Univerzális |
| Socket típusok |
|
| Hűtéstípus | Vízhűtés |
| Ventilátor méret | 120mm |
| Maximális zajszint | 37.7 dB(A) |
| Max. fordulatszám | 2700 RPM |
| Max. TDP | 140 W |
| Súly | 1.9 kg |

Startech FAN1156PWM PWM CPU Hűtő 11 970 Ft