| Gyártó | Cooler Master |
| CPU Gyártó | Univerzális |
| Hűtéstípus | Léghűtés |
| Max. fordulatszám | 2000 RPM |
16 580 Ft
(13 055 Ft + ÁFA)Alapadatok | |
| Típus: | CPU |
| Fordulatszám: | 2000 RPM |
Processzor foglalat | |
| LGA1155: | Igen |
| LGA1156: | Igen |
| LGA1366: | Igen |
| LGA2011: | Igen |
| LGA775: | Igen |
| Socket AM2: | Igen |
| Socket AM2+: | Igen |
| Socket AM3: | Igen |
| Socket AM3+: | Igen |
| Socket FM1: | Igen |
Fizikai jellemzők | |
| Zajszint: | 9,0 dB |
| Fogyasztás: | 2,60 watt |
| Hűtés típus: | Aktív (Ventillátor) |
| Csapágy típus: | Sikló |
| Magasság (max.): | 159,00 mm |
| Szélesség (max.): | 51,00 mm |
| Mélység (max.): | 116,0 mm |
| Anyag: | Alumínium + réz |
| Alap szín: | Ezüst |
| Egyéb: | 4 pin-es csatlakozóSzabályozható hűtőventilátor-fordulatszám4 db Direct Contact réz hűtőcsőOpcionális második ventilátor |
- kiegyensúlyozott hűtési teljesítmény
- 4 db Direct Contact hűtőcső levédett CDC technológiával - tökéletes felület a hőelvezetéshez
- használható Intel LGA1366/1155/1156/775 és AMD FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2 foglalatoknál
- széles PWM lapát egyedi, hullám alakú formával a tökéletes légáramlás érdekében
| CPU Gyártó | Univerzális |
| Socket típusok |
|
| Hűtéstípus | Léghűtés |
| Ventilátor méret | 120mm |
| Maximális zajszint | 31 dB(A) |
| Max. fordulatszám | 2000 RPM |
| Max. TDP | N/A |

Startech FAN1156PWM PWM CPU Hűtő 11 900 Ft