| Gyártó | Cisco |
| Portok száma | 16 port |
| Adatátviteli sebesség | 10/100/1000 Mbps |
69 580 Ft
(54 787 Ft + ÁFA)| AN hálózati architektúra | GigabitEthernet |
| 1000BaseT (RJ45) portok száma | 16 db |
| Támogatott protokollok és szabványok |
|
| MAC cím tábla mérete | 8000 |
| Busz sebesség | 32000 Mb/s |
| Sávszélesség | 23.8 |
| Réteg váltás | 2 |
| Számítógépház típusa |
|
| Alapvető tartozékok |
|
| További információk |
|
| Szélesség | 279.4 mm |
| Magasság | 44.5 mm |
| Mélység | 170 mm |
| Nettó tömeg | 2.13 kg |
| Szín | Fekete |
| Típus | Asztali |
| Portok száma | 16 |
| Menedzselhető(SNMP) | Nem |
| QoS szabvány | Nem |
| Adatátviteli sebesség | 10/100/1000 Mbps |
| Súly | 3 kg |
