| Gyártó | CAT |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 4,7" |
| Kijelző felbontás | 1280x720 |
| Memória (RAM) | 2,0 GB RAM |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 8,0mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
97 450 Ft
(76 732 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 4,7" |
| Kijelző felbontás | 1280x720 |
| Processzor magok száma | 4 |
| Processzor sebessége | 1.3 GHz |
| Memória (RAM) | 2 GB |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 8,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 2 mpx |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | N/A |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | N/A |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | Touch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók | microUSB |
| Súly | 1 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft