| Gyártó | Case Logic |
| Kialakítás | Válltáska |
| Felhasználás | Univerzális |
10 280 Ft
(8 094 Ft + ÁFA)Fizikai jellemzők | |
| Formátum: | Videokamera |
| Alap szín: | Fekete |
| Szövet: | Igen |
| Extra első zseb: | Igen |
| Magasság (max.): | 14,00 mm |
| Szélesség (max.): | 89,00 mm |
| Mélység (max.): | 76,0 mm |
Alapadatok | |
| Egyéb: | Belső zseb memóriakártya_ és kiegészítő tárolására. Extra külső zsebek. Anyaga Polyester |
| Kialakítás | Válltáska |
| Felhasználás | Univerzális |
| Anyaga | Poliészter |
| Külső szín | Fekete |
| Súly | 1 kg |
