| Gyártó | Canyon |
| Anyag | Gumi / Szövet |
| Szín | Fekete |
| Méret | 350 x 250 mm |
| Vastagság | 3 mm |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
1 640 Ft
(1 291 Ft + ÁFA)| Mélység (mm) | 250 mm |
| Magasság (mm) | 3 mm |
| Szélesség (mm) | 350 mm |
| Anyag | Gumi / Szövet |
| Szín | Fekete |
| Méret | 350 x 250 mm |
| Vastagság | 3 mm |
| Súly | 0.21 kg |

LogiLink egéralátét, fekete 690 Ft
TNB Egérpad, Színes 710 Ft
Hama EGÉRPAD PIROS ÚJ 1 390 Ft
Sandberg 520-05 Egérpad Fekete 1 770 Ft