| Gyártó | Canon |
| Kialakítás | Válltáska |
| Felhasználás | Univerzális |
20 610 Ft
(16 228 Ft + ÁFA)| Kategória | Fotós válltáska |
| Szín | Fekete |
| Anyaga | Nylon |
| Belső méret (szé. x ma. x mé.) | 21.59 x 12.7 x 13.34 cm |
| Külső méret (szé. x ma. x mé.) | 33.02 x 20.32 x 17.78 cm |
| Kialakítás | Válltáska |
| Felhasználás | Univerzális |
| Anyaga | Nylon |
| Külső szín | Fekete |
| Súly | 1 kg |
