| Gyártó | Canon |
| Szín | Fekete |
| Kapacitás | 22 ml |
| Típus | Eredeti |
| Kompatibilis gyártók | Canon |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
10 670 Ft
(8 401 Ft + ÁFA)| Szín | Black |
| Kapacitás | 500 oldal |
| Űrtartalom | 22 ml |
| Kompatibilitás | Canon Pixma MG5700, MG5750, MG5750, MG5751, MG5752, MG5753, MG6800, MG6850, MG6850, MG6851, MG6852, MG6853, MG7700, MG7750, MG7750, MG7751, MG7752, MG7753 |
| Szín | Fekete |
| Kapacitás | 22 ml |
| Típus | Eredeti |
| Kompatibilis gyártók | Canon |
| Kellékanyag | Toner |

Canon PG-40 Fekete Tintapatron 10 340 Ft
Canon CL-38 színes 10 380 Ft
Canon PGI-550Bk XL fekete tintapatron 10 520 Ft
Canon CLI-551Bk fekete tintapatron 10 720 Ft
Canon CL-546 Color színes patron 10 850 Ft
Canon CLI-526GY Szürke Tintapatron 11 190 Ft