| Gyártó | Canon |
| Szín | Színes |
| Kapacitás | 13 ml |
| Típus | Eredeti |
| Kompatibilis gyártók | Canon |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
42 820 Ft
(33 716 Ft + ÁFA)| Műszaki információk | |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras |
| Színes nyomtatás: |
|
| Tintamennyiség: | 13 ml |
| Vegyes | |
| Kompatibilitás: | Canon PIXMA PRO-100 Printer |
| Szín | Színes |
| Kapacitás | 13 ml |
| Típus | Eredeti |
| Kompatibilis gyártók | Canon |
| Kellékanyag | Tintapatron |

Canon PFI-107C Toner Cián 33 200 Ft
Canon MC-10 Maintenance Cartridge 34 540 Ft
Canon bíbor tonerkazetta MF83xx-hez 42 160 Ft
Canon kék tonerkazetta MF83xx-hez 43 190 Ft
Canon sárga tonerkazetta MF83xx-hez 46 000 Ft