104 870 Ft
(82 574 Ft + ÁFA)| Brand Name: | Buffalo |
| Product Line: | LinkStation |
| Product Model: | 220 |
| Product Name: | LinkStation 220 Network Attached Storage |
| Product Type: | NAS Server |
| Storage | |
| Number of Hard Drives Supported: | 2 |
| Number of Hard Drives Installed: | 2 |
| Total Hard Drive Capacity: | 4 TB |
| Hard Drive Interface: | Serial ATA/300 |
| Hard Drive Configuration: | 2 x 2 TB |
| Processor & Chipset | |
| Processor Manufacturer: | Marvell |
| Processor Type: | ARMADA |
| Processor Model: | 370 |
| Processor Speed: | 800 MHz |
| Memory | |
| Standard Memory: | 256 MB |
| Memory Technology: | DDR3 SDRAM |
| Network & Communication | |
| Ethernet Technology: | Gigabit Ethernet |
| I/O Expansions | |
| Number of Total Expansion Bays: | 2 |
| Controllers | |
| Controller Type: | Serial ATA/300 |
| RAID Supported: | Yes |
| RAID Levels: |
|
| Interfaces/Ports | |
| Total Number of USB Ports: | 1 |
| Number of USB 2.0 Ports: | 1 |
| Network (RJ-45): | Yes |
| Software | |
| Software Included: | NovaBACKUP Professional (5 Licenses) |
| Management & Protocols | |
| Protocols: |
|
| Power Description | |
| Input Voltage: |
|
| Physical Characteristics | |
| Height: | 126 mm |
| Width: | 87 mm |
| Depth: | 205 mm |
| Form Factor: | External |
| Weight (Approximate): | 1.70 kg |
