| Gyártó | Brother |
| Készülék típus | Nyomtató |
| Színkezelés | Mono |
| Nyomtatótípus | Lézer |
69 980 Ft
(55 102 Ft + ÁFA)Funkciók | |
| Funkciók | nyomtató |
| Színes/FF | Fekete |
| Papírformátum | A4 |
| Hálózati nyomtatás | Igen |
| Duplex nyomtatás | Igen |
| LCD Kijelző | Igen |
Egyéb funkció | |
| Dokumentum kezelés | Síkágyas |
Csatlakozók | |
| USB | Igen |
| Hálózat | Igen |
Egyéb adatok | |
| Bemeneti lapadagoló | Up to 250 sheets of 80 g/m2 Plain Paper |
| Csatoló | USB2.0 + LAN |
| Driverek | Windows, Mac, Linux, Mobile |
| Kimeneti lapadagoló | Up to 150 Sheets of 80 g/m2 Plain Paper (face down delivery to the face down output paper tray) |
| Memória | 64 GB |
| Toner típus | TN-2411, TN-2421 |
Nyomtatás | |
| Sebesség A4 ff | 34 lap/perc |
| Felbontás | 1200 x 1200 dpi |
| Emuláció | PCL6 |
| Készülék típus | Nyomtató |
| Csatlakoztatás | USB/LAN |
| Színkezelés | Mono |
| Nyomtatótípus | Lézer |
| Papírméret | A4 |
| Papírtálca kapacitása | 250 lap + 80 lap |
| Kétoldalas nyomtatás | Igen |
| Szegély nélküli nyomtatás | N/A |
| Nyomtatási sebesség (mono) | 34 lap / perc |
| Nyomtatási sebesség (színes) | nem színes |
| Nyomtatási felbontás | 1200 dpi |
| Havi terhelhetőség | N/A |
| Súly | 8.3 kg |

Brother QL-700 Direct Thermal Printer 56 020 Ft
Brother DCP1510EYJ1 lézernyomtató 65 220 Ft
Brother TD-2130N Címke Nyomtató 88 530 Ft
Brother HLL5000DYJ1 Lézernyomtató 105 830 Ft