| Gyártó | Blaupunkt |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kijelző felbontás | 160x128 |
| Kamera felbontás | 1,3mpx |
16 000 Ft
(12 598 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kijelző felbontás | 160x128 |
| Processzor magok száma | Nincs |
| Processzor sebessége | Nincs |
| Memória (RAM) | N/A |
| Belső / külső memória | N/A |
| Kamera felbontás | 1,3mpx |
| Előlapi kamera felbontás | Nincs előlapi kamera |
| Bővíthetőség | N/A |
| Dual Sim | Nem |
| Sim foglalat | Normál |
| Hálózati kapcsolatok | Bluetooth |
| Akku kapacitás | 700 mAh |
| Memóriakártya bővítés | Nincs |
| Billentyűzet | Hagyományos nyomógombos |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók | USB |
| Súly | 0.16 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft