| Gyártó | Blaupunkt |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kijelző felbontás | 240x320 |
| Memória (RAM) | 24 MB RAM |
| Belső / külső memória | 32 MB |
| Kamera felbontás | 0,3mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
9 750 Ft
(7 677 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kijelző felbontás | 240x320 |
| Processzor magok száma | Nincs |
| Processzor sebessége | Nincs |
| Memória (RAM) | 24 MB |
| Belső / külső memória | 32 MB |
| Kamera felbontás | 0,3mpx |
| Előlapi kamera felbontás | Nincs előlapi kamera |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | Normál |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 800 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | Hagyományos nyomógombos |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók | USB |
| Súly | 0.16 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft