| Gyártó | BenQ |
| Kijelző méret | 32" |
| Kijelző felbontás | 2560x1440 |
| Paneltechnológia | AMVA+ |
| 3D támogatás | 3D |
| Hangszóró | Hangszóróval |
151 910 Ft
(119 614 Ft + ÁFA)Az egyre növekvő, nagyképernyős, ultra-HD felbontású professzionális monitorok iránti igény kielégítésére tervezték a PD3200Q monitort, amely 32"W 2K kijelzőjével, beépített BenQ VA panel technológiájával kínál mélyebb feketéket és magasabb kontrasztot.
| Kijelző méret | 32" |
| Kijelző felbontás | 2560x1440 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | AMVA+ |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 20M:1 DCR |
| Válaszidő | 4,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 1,07 milliárd |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Igen |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | 1db |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | 4 db |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Igen |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | 88W |
| Állapot | Új |
| Súly | 11 kg |

Asus 27" PA278CV - WLED IPS - PIVOT 141 010 Ft