| Gyártó | Beats |
| Fejhallgató / Headset | Fejhallgató |
| Kialakítás | On-Ear |
| Csatlakozás | 3,5 mm Jack |
| Szín | Fehér |
51 050 Ft
(40 196 Ft + ÁFA)A Beats EP fejhallgató hangzása mesterien kifinomult. Aksi nélküli dizájnja non-stop használatot ad. A karcsú, tartós vázat pedig rozsdamentes acél teszi erőssé. A Beats EP ideális belépő a Beats világába a dinamikus élményre áhítozó zenekedvelők számára.
A Beats EP fejhallgató hangzása mesterien kifinomult, épp amilyennek lennie kell. A finomhangolt akusztika által nyújtott hihetetlen tisztaság, hangterjedelem és egyensúly valamennyi zenekedvelő számára tökéletes bevezetés a Beats világába.
A Beats EP strapabíró, könnyű és kényelmes. A rozsdamentes acéllal megerősített váz függőleges csúszkáival igényeidnek megfelelően állíthatod be a fejhallgatót. Mindennapi használatra tervezték.
A Beats EP bárhová elkísér. Aksi nélküli dizájnja non-stop használatot ad. A praktikus, fix kábelnek köszönhetően pedig teljesen belemerülhetsz a zenehallgatásba. Csak kapd fel, és már indulhatsz is.
A Beatstől megszokott finomhangolt akusztika, tisztaság és mélység
Strapabíró, könnyű kialakítás, rozsdamentes acéllal megerősítve
Aksi nélkül, hogy non-stop hallgathass zenét
Állítható függőleges csúszkák a kényelmes illeszkedéshez
Hívásfogadás és zenevezérlés iOS-készülékeken a RemoteTalk-kábel segítségével
A RemoteTalkkal a hívásfogadás és a hangvezérlés is kéznél van.
Beats EP fejhallgató
Összehajtható hordozótok
Rövid használati útmutató
Jótállási jegy
Kialakítás: fülre helyezhető
Távvezérlővel és mikrofonnal
Vezetékbe épített hívás- és zenevezérlés
Vezetékbe épített hangerőszabályzó
Zajkizárás
3,5 mm-es audiocsatlakozó
| Fejhallgató / Headset | Fejhallgató |
| Kialakítás | On-Ear |
| Csatlakozás | 3,5 mm Jack |
| Kábelhossz | N/A |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | N/A |
| Extrák |
|
| Szín | Fehér |
| Súly | 0.7 kg |

Jabra BIZ 1500 USB Duo Headset Fekete 38 840 Ft