| Gyártó | Be Quiet! |
| Méret | 120 x 120 mm |
| Csatlakozó | 3 Pin |
| Maximális fordulatszám | 2200 RPM |
| Szabályozás | Állandó fordulatszám |
| Maximális zajszint | 28.5 dB |
14 490 Ft
(11 409 Ft + ÁFA)| Ventilátor átmérő | 120 mm |
| Ventilátor csapágyazásának típusa | FDB |
| Ventilátor fordulatszáma | 2200 ford./p |
| Ventilátor zajszint | 28,5 dB |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tápegység csatlakozó típusa | 3-pin |
| Termisztor | Nem |
| Tartósság | 300000 óra |
| Légáram-szállítás | 73,1 CFM |
| Nettó tömeg | 137 gramm |
| Méret | 120 x 120 mm |
| Csatlakozó | 3 Pin |
| Maximális fordulatszám | 2200 RPM |
| Szabályozás | Állandó fordulatszám |
| Szabályozási tartomány | Nincs |
| Maximális légáram | 73.1 CFM |
| Maximális zajszint | 28.5 dB |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Ventilátor alapszín | Fekete |
| Mennyiség/csomag | 1 |
| Súly | 0.3 kg |

Startech FANBOX12 120mm rendszerhűtő 6 760 Ft