| Gyártó | Asus |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 8" |
| Kijelző felbontás | 1280x800 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| Belső tárhely | 8 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet |
|
| Szín | Rozéarany |
66 640 Ft
(52 472 Ft + ÁFA)| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 8" |
| Kijelző felbontás | 1280x800 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| RAM | 2 GB |
| Belső tárhely | 8 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet |
|
| Szín | Rozéarany |
