| Gyártó | Asus |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet | Wifi + Bluetooth |
| Szín | Kék |
94 430 Ft
(74 354 Ft + ÁFA)| Operációs rendszer | Android |
Processzor | |
| Processzor típusa | MTK8163 |
| Processzor órajel | 1.3 GHz |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 10.1" |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 |
Memória | |
| RAM mérete | 2 GB |
| Bővíthető memória | Igen |
Webkamera | |
| Előlapi kamera | Van |
Kommunikációs csatornák | |
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Bluetooth |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| RAM | 2 GB |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet | Wifi + Bluetooth |
| Szín | Kék |
