| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 13,3" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 8GB |
379 990 Ft
(299 204 Ft + ÁFA)| Szín: | Szürke |
| Operációs rendszer: | Windows 10® 64bit |
| Kijelző típusa / fajta: | 13,3" FULL HD LED / fényes |
| Kijelző felbontása: | 1920x1080 |
| Platform: | Intel® |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i7-8550U /1,80GHz - 4,00GHz/ 8MB |
| Memória mérete / típusa: | 8GB LPDDR3 |
| Háttértároló: | 512GB M.2 SSD |
| Optikai meghajtó: | Nincs - Ajánlott külső optikai meghajtók |
| VGA típusa: | Intel® HD Graphics 620 |
| VGA memória: | Rendszermemóriából |
| LAN / WiFi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.1 |
| Ujjlenyomat olvasó: | Van |
| Webkamera: | 0,3Mpixel |
| Akkumulátor: | 2 cella Li-ion |
| Súly: | 1,1 kg |
| Méret: | 311 x 211 x 10,9-11,2mm |
| Tipus | Hibrid |
| Kijelző méret | 13,3" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Igen |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 8550U |
| Processzor alap órajel | 1.80 GHz |
| Memória típus | LPDDR3 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel HD Graphics 620 |
| Háttértár méret | 512GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 48 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Állapot | Új |
