| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 17,3" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Szín | fekete |
1 167 710 Ft
(919 456 Ft + ÁFA)Terméksorozat | Zenbook |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 1250U |
Kijelző | |
| Képátló | 17,3" |
| Felbontás | 2560 x 1920 |
| Kijelző Típusa | Fényes, QXGA, OLED, Touch, 500nits, 100% DCI-P3 |
| Kamera felbontás | 5.0M |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Igen |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| HDD méret | 0 GB |
| SSD méret | 1000 GB |
Memória | |
| Memória. | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5 5200MHz |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 11 Pro |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Intel |
| Memória | - |
| Videokártya típus | Iris Xe Graphics |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 4 cella (75Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax (Wifi6E) |
| Bluetooth | 5.0 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | USB-C DisplayPort |
| USB portok száma | 2 db |
| USB Type-C | 2 db (2db Thunderbolt 4) |
| USB 3.2 | 0 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | - |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | - |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
| Súly | 1,5 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Nincs |
| Dokkolhatóság | USB porton |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| TPM Chip | Van (Firmware TPM) |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 17,3" |
| Kijelző felbontás | 2560 x 1920 |
| Kijelző típus | Fényes kijelző |
| Érintőképernyő | Igen |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 1250U |
| Processzor alap órajel | 1.0 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel Iris Xe |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 1TB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók | 2 x USB Type-C |
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 75 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Nem |
| Szín | fekete |
| Súly | 1.5 kg |
