| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 14,5" |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Home |
| Szín | szürke |
418 320 Ft
(329 385 Ft + ÁFA)Terméksorozat | ZenBook |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 13500H |
Kijelző | |
| Képátló | 14,5" |
| Felbontás | 2880 x 1800 |
| Kijelző Típusa | Fényes, 2.8K, 400nits, 120Hz |
| Kamera felbontás | FullHD 1080p |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nem |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| HDD méret | 0 GB |
| SSD méret | 512 GB |
Memória | |
| Memória. | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5 5500MHz |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 11 Home |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Intel |
| Memória | - |
| Videokártya típus | Iris Xe Graphics |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 3 cella (70Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax (Wifi6) |
| Bluetooth | 5.3 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI (2.0b), USB-C Displayport |
| USB portok száma | 3 db |
| USB Type-C | 2 db (2db Thunderbolt 4) |
| USB 3.2 | 1 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | - |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | - |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Eső szürke |
| Súly | 1,56 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dokkolhatóság | USB porton |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| TPM Chip | Van (2.0) |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 14,5" |
| Kijelző felbontás | 2880x1800 |
| Kijelző típus | OLED |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Processzor típus | 13500H |
| Processzor alap órajel | 3.00 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel Iris Xe |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 512GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 70 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Home |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Szín | szürke |
| Súly | 1.56 kg |
