Terméksorozat | ZenBook |
Processzor | |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen 5 |
| Processzor modell | 5500U |
Kijelző | |
| Képátló | 14" |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Kijelző Típusa | Matt, FullHD, IPS-Level |
| Kamera felbontás | HD 720p |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nem |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| HDD méret | 0 GB |
| SSD méret | 512 GB |
Memória | |
| Memória. | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR4X 3200MHz |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | AMD |
| Memória | - |
| Videokártya típus | Radeon R5 Graphics |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 4 cella (67Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| Bluetooth | 5.0 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI (2.0b), USB-C Displayport |
| USB portok száma | 3 db |
| USB Type-C | 2 db |
| USB 3.1 | 1 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | - |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | microSD |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fenyőszürke |
| Súly | 1,22 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| NumberPad | Van |
| Dokkolhatóság | Nincs |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| TPM Chip | Van (2.0) |
AMD Ryzen 5 5500U (upto 4000)/16384 (DDR4)/512 GB NVMe SSD/14" FHD IPS-Level mat
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
14,0" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
AMD Ryzen 5 |
| Processzor típus |
5500U |
| Processzor alap órajel |
2.30 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
AMD® Radeon® |
| Grafikus vezérlő típus |
Radeon Vega 8 |
| Grafikus memória |
Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus |
SSD háttértár |
| Háttértár méret |
512GB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Bluetooth 5.0
- Webkamera HD
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
- 1 x USB 3.1
- 2 x USB Type-C
|
| Biztonság |
BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó |
Van |
| Akkumulátor |
4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
67 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
DOS |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Igen |
| Szín |
szürke |
| Súly |
1.22 kg |