| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Memória méret | 8GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Linux |
| Szín | ezüst |
249 990 Ft
(196 842 Ft + ÁFA)| Gyártó | Asus |
Képernyő | |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Felbontás fajta | FHD |
| Kijelző fajta | Matt |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel® |
| Processzor család | Core™ i5 |
| Magok száma | 4 |
| Processzor típus | i5-8250U (1,60GHz - 3,40GHz / 6MB) |
Memória | |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória Típusa | DDR4 |
Háttértár | |
| 2. Háttértároló mérete | 256GB |
| 2. Háttértároló típusa | SSD |
| 2. Háttértároló csatlakozása | SATA |
| SSD van benne | Igen |
Videokártya | |
| VGA gyártó | NVIDIA® |
| VGA család | GeForce® |
| VGA széria | MX110 |
| VGA memória mérete | 2GB |
| VGA memória típusa | GDDR5 |
| VGA típusa | Dedikált |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Endless |
Csatlakozók | |
| USB2.0 | 2 x |
| USB3.0 | 1 x |
| HDMI | Igen |
| WLAN | 802.11ac |
| Bluetooth | Igen |
| Webkamera | Igen |
Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Család | VivoBook |
| Súly | 1,9 kg |
| Optikai meghajtó | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Processzor típus | 8250U |
| Processzor alap órajel | 1.60 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce MX110 |
| Grafikus memória | Dedikált, 2GB grafikus memória |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 256GB SSD |
| Optikai meghajtó | DVD Olvasó/író optikai meghajtó (beépítve) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 45 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Linux |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Nem |
| Szín | ezüst |
| Súly | 1.9 kg |
