| Gyártó | Asus |
| Típus | AMD |
| Processzor | AMD Ryzen 5 |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória méret | 8 GB |
| Tárhely | 240GB SSD |
| Videókártya típus | AMD Radeon Vega |
| Ház típus | Mini |
166 820 Ft
(131 354 Ft + ÁFA)Általános | |
| Kivitel | Mini Pc |
Processzor | |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen 5 |
| Processzor modell | 4500U |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD |
| SSD méret | 240 GB |
Memória | |
| Memória. | 8 GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória órajel | 2666 MHz |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Nincs |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya típus | AMD Radeon Vega |
Csatlakozók | |
| USB Type-C | 2 db |
| USB 3.1 | 3 db |
| HDMI | Igen |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Egyéb adatok | |
| Teljesítmény | 90 W |
| Típus | AMD |
| Processzor | AMD Ryzen 5 |
| Processzor típus | 4500U |
| Processzor órajel | 2.3 GHz |
| CPU Foglalat típusa | AMD Socket AM4 |
| Chipset típusa | N/A |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória méret | 8 GB |
| Tárhely | 240GB SSD |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Videókártya | Integrált VGA |
| Videókártya típus | AMD Radeon Vega |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mbps Gigabit LAN |
| Audió | 5.1 csatornás audio vezérlő |
| Külső portok |
|
| Belső portok | N/A |
| Tápegység | 90 Watt |
| Ház típus | Mini |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Állapot | Új |
| Súly | 0.9 kg |
