| Gyártó | Asus |
| Típus | Intel |
| Processzor | Intel® Celeron |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 2400 MHz |
| Memória méret | 8 GB |
| Tárhely | 240GB SSD |
| Videókártya típus | Intel HD Graphics 630 |
| Ház típus | Mini |
68 070 Ft
(53 598 Ft + ÁFA)Processzor | |
| Processzor típus | Celeron |
Háttértár | |
| SSD méret | 240 GB |
Memória | |
| Memória típus | DDR4 |
Csatlakozók | |
| USB Type-C | 1 db |
| USB 3.1 | 3 db |
| USB 2.0 | 1 db |
| HDMI | Igen |
| Típus | Intel |
| Processzor | Intel® Celeron |
| Processzor típus | N4000 |
| Processzor órajel | 1.04 GHz |
| CPU Foglalat típusa | N/A |
| Chipset típusa | N/A |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 2400 MHz |
| Memória méret | 8 GB |
| Tárhely | 240GB SSD |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Videókártya | Integrált VGA |
| Videókártya típus | Intel HD Graphics 630 |
| Hálózati csatlakozás |
|
| Audió | 2.0 audio vezérlő |
| Külső portok | 1x HDMI |
| Belső portok | N/A |
| Tápegység | 180 Watt |
| Ház típus | Mini |
| Operációs rendszer | FreeDOS |
| Állapot | Új |
| Súly | 1.1 kg |
