| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i3 |
| Memória méret | 8GB |
| Operációs rendszer | Linux |
146 760 Ft
(115 559 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző méret | 15,6 " |
| Kijelző felület | Matt |
Processzor | |
| CPU gyártó | Intel |
| CPU család | Core i3 |
| CPU típus | Intel Core i3-7020U (2,3 GHZ, 3MB) |
Memória | |
| Memória mennyiség | 8,0 GB |
| Memória foglalatok száma | 1 db |
| Memória modulok | 1db alaplapi integrált 1db cserélhető |
Háttértár | |
| Háttértár típus | 2,5" SSD |
| Háttértár méret | 256 GB |
Videókártya | |
| VGA típus | NVIDIA GeForce MX110 2GB GDDR5 |
| Chipset gyártó | NVIDIA |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | DVD Super Multi |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| WiFi | 802.11 ac |
| Bluetooth | 4.2 |
Webkamera | |
| Felbontás | 0,30 MP |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Linux (Endless OS) |
Csatlakozók | |
| USB 2.0 ki | 2 db |
| USB 3.0 ki | 1 db |
| HDMI ki | 1 db |
| Jack 3,5mm | Igen |
| Memória kártyaolvasó | Igen |
Biztonság | |
| TPM | Igen |
Akkumulátor | |
| Technológia | Li-ion |
| Tárolt energia | 33 wattóra |
| Cellák száma | 3 |
| Töltő teljesítmény | 45 watt |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Ezüst |
| Szélesség (max.) | 381,0 mm |
| Magasság (max.) | 27,2 mm |
| Mélység (max.) | 252,00 mm |
| Nettó súly | 2,00 kg |
Audió | |
| Hangszóró | Sonic Master |
| Mikrofon | Igen |
Egyéb adatok | |
| Csomag tartalma | USB3.0 -> Ethernet (RJ45) átalakító |
| Billentyűzet | Magyar |
Egyéb funkciók | |
| Numerikus billentyűzet | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i3 |
| Processzor típus | 7020U |
| Processzor alap órajel | 2.30 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce MX110 |
| Háttértár méret | 256GB SSD |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 45 Wh |
| Tartozékok |
|
| Operációs rendszer | Linux |
| Állapot | Új |
| Súly | 3 kg |
