| Gyártó | Asus |
Képernyő | |
| Kijelző méret | 14" |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Felbontás fajta | FHD |
| Kijelző fajta | Matt |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel® |
| Processzor család | Core™ i3 |
| Magok száma | 2 |
| Processzor típus | i3-10110U (2,10GHz - 4,10GHz / 6MB) |
Memória | |
| Memória mérete | 8 GB |
Háttértár | |
| 1. Háttértároló mérete | 128GB |
| 1. Háttértároló típusa | SSD |
| 1. Háttértároló csatlakozása | M.2 PCIe NVMe |
| SSD van benne | Igen |
Videokártya | |
| VGA gyártó | Intel® |
| VGA család | UHD Graphics |
| VGA széria | 630 |
| VGA típusa | Integrált |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | FreeDOS |
Csatlakozók | |
| USB2.0 | 1 x |
| USB3.0 | 1 x |
| USB3.1 | Igen |
| HDMI | Igen |
| WLAN | 802.11ac |
| Bluetooth | Igen |
| Webkamera | Igen |
Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Család | VivoBook S14 |
| Súly | 1,5 kg |
| Háttérvilágítású billentyűzet | Igen |
Core i3 10110U (2100)/8192/128 GB SSD/14" FHD LED matt/nincs optikai meghajtó/8G
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
14,0" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Core-i3 |
| Processzor típus |
10110U |
| Processzor alap órajel |
2.10 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
Intel® |
| Grafikus vezérlő típus |
Intel UHD Graphics 620 |
| Grafikus memória |
Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus |
SSD háttértár |
| Háttértár méret |
120GB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- WLAN 802.11ac
- Bluetooth 4.2
- Webkamera HD
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó |
Van |
| Akkumulátor |
2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
36 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
DOS |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Igen |
| Szín |
ezüst |
| Súly |
1.5 kg |