| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Memória méret | 8GB |
| Operációs rendszer | Linux |
99 220 Ft
(78 125 Ft + ÁFA)Az ASUS VivoBook által részese lehetsz a kiváló minőségű ASUS SonicMaster hangzás nyújtotta élménynek, mely tovább fokozódik mivel az USB 3.0 szupergyors adatátviteli sebességet biztosít.
A különféle színekben kapható Asus VivoBook, segítségével kifejezheti saját stílusát . Az Asus VivoBook minden olyan funkcióval és csatlakozóval rendelkezik, amelyre a napi számítástechnikai feladatok elvégzéséhez szüksége lehet.
Az ASUS laptop zökkenőmentes, gyors válaszidejű teljesítményét Intel® processzorok biztosítják. A nagy teljesítményű grafikával és fejlett memóriavezérlővel társult feldolgozó teljesítmény ideálissá teszi az ASUS VivoBook laptopot a mindennapi számítógépes műveletekhez, vagy filmek és videók nézéséhez.
Az Asus VivoBook laptop NVIDIA® GeForce grafikus kártyával rendelkeznek, hogy a legtökéletesebb képi hatást nyújtsák, fotók és videók szerkesztése, illetve a játékok élvezete során. A Splendid technológia négyféle video beállítása remekül illeszkedik a képernyőn látottakhoz, mindig a lehető legtökéletesebb vizuális megjelenést biztosítva.
Az ASUS VivoBook sorozat gépei az okos telefonoktól megszokott válaszidőkkel dolgoznak. A 2 másodperces azonnali rendelkezésre állással, egy szempillantás alatt magához téríthető gépekkel, azonnal folytatható a webes böngészés vagy a munka.
A noteszgépekben különféle optimalizált energiagazdálkodási módok segítik az akkumulátor lehető legjobb kihasználását.
Az ASUS VivoBook max- olyan lítium-polimer akkumulátorokkal látták el, amelyeknek a hagyományos lítium-polimer akkumulátoroknál háromszor hosszabb az élettartama. Az ASUS gyorstöltő technológiával az alacsony akkumulátor mindössze 49 perc alatt tölthető 60%-ra.
Az ASUS VivoBook USB 3.0, HDMI és VGA csatlakozókkal, „3-in-1” kártyaolvasóval gondoskodnak a perifériák és eszközök széles választékának használatáról.
A fenti termékleírás egy általános termékismertető, a pontos paraméterek modellenként és konfigurációnként eltérhetnek.
Kijelző | |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző méret | 15,6 " |
| Kijelző felület | Matt |
Processzor | |
| CPU gyártó | Intel |
| CPU család | Celeron Quad-Core |
| CPU típus | Intel Celeron N3450 (1,1 GHz, 2 MB) |
Memória | |
| Memória mennyiség | 8,0 GB |
| Memória | DDR3L-1600MHz |
| Memória modulok | 1 x 8 |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD |
| Háttértár méret | 128 GB |
Videókártya | |
| VGA típus | Intel HD Graphics 500 |
| Chipset gyártó | Intel |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | DVD Super Multi |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| WiFi | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 4.0 |
Webkamera | |
| Felbontás | 0,30 MP |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Linux (Endless OS) |
Csatlakozók | |
| USB 2.0 ki | 1 db |
| USB 3.0 ki | 1 db |
| USB Type-C ki | 1 db |
| D-Sub ki | 1 db |
| HDMI ki | 1 db |
| Jack 3,5mm | Igen |
| Hálózati csatlakozás | 10/100 Mb/s |
| Memória kártyaolvasó | Igen |
Akkumulátor | |
| Technológia | Li-ion |
| Tárolt energia | 36 wattóra |
| Cellák száma | 3 |
| Töltő teljesítmény | 33 watt |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Ezüst |
| Szélesség (max.) | 381,0 mm |
| Magasság (max.) | 27,6 mm |
| Mélység (max.) | 252,00 mm |
| Nettó súly | 2,00 kg |
Audió | |
| Hangszóró | Sonic Master |
| Mikrofon | Igen |
Egyéb adatok | |
| Billentyűzet | Magyar |
Egyéb funkciók | |
| Numerikus billentyűzet | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Celeron Quad-Core |
| Processzor típus | N3450 |
| Processzor alap órajel | 1.0 GHz |
| Memória típus | DDR3L |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel HD Graphics 500 |
| Háttértár méret | 128GB SSD |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 36 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Linux |
| Állapot | Új |
| Súly | 2.7 kg |
