| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Memória méret | 8GB |
| Operációs rendszer | DOS |
219 990 Ft
(173 220 Ft + ÁFA)DOS, Display: 15.6'//Ultra Slim 200nits//HD 1366x768 16:9//Anti-Glare//NTSC:45% Total System Memory: DRAM DDR4 8G, 120GB SSD, EMMC/ISSD: N/A, Video Graphics: NVIDIA GeForce MX150 (N17S-G1), IGPU: Intel® HD graphics 620, Video memory: GDDR5 4GB, Video Camera: VGA web camera (Fixed type), Optical Drive: [SATA] 8.9"mm 8X Super Multi with Double Layer, Wireless(Module): 802.11ac+Bluetooth 4.1 (Dual band) 1*1, LAN: 10/100/1000 Mbps, Card Reader: Spec: SD only, USB Port: 1x USB 2.0 2x USB 3.0 1x USB3.1 Type C (Gen 1), Interface: 1x Headphone-out & Audio-in Combo Jack 1x RJ45 LAN Jack for LAN insert 1x VGA Port (D-Sub) 1x HDMI, Battery: 38WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Processzor típus | 8250U |
| Processzor alap órajel | 1.60 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce MX150 |
| Háttértár méret | 120GB SSD |
| Optikai meghajtó | DVD Olvasó/író optikai meghajtó (beépítve) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 38 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | DOS |
| Állapot | Új |

Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2632 - 15,6" FullHD, Core i5-1334U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Ezüst Laptop 219 900 Ft
Asus VivoBook 14 X1404VA-EB571 - 14" FullHD, Core i5-1334U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Kék Laptop 219 900 Ft
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2631 - 15,6" FullHD, Core i3-1315U, 16GB, 1TB SSD, DOS - Ezüst Laptop 219 900 Ft