| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Memória méret | 8GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | DOS |
169 880 Ft
(133 763 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző méret | 15,6 " |
| Képátló | 39,62 cm |
Processzor | |
| CPU gyártó | AMD |
| CPU család | Ryzen 5 |
| CPU típus | AMD Ryzen 5 3500U (2,1 GHz, 2 MB) |
Memória | |
| Memória mennyiség | 8,0 GB |
| Memória | DDR4 |
| Memória foglalatok száma | 1 db |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD PCI-e NVMe |
| Háttértár méret | 256 GB |
Videókártya | |
| VGA típus | AMD Radeon RX 540 2GB GDDR5 |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| WiFi | 802.11 ac |
| Bluetooth | 4.2 |
Csatlakozó(k) | |
| USB-C 3.1 Gen1 | 1 db |
| USB 3.1 Gen1 | 1 db |
Csatlakozók | |
| USB 2.0 ki | 2 db |
| HDMI ki | 1 db |
| Jack 3,5mm | Igen |
| Memória kártyaolvasó | Igen |
Akkumulátor | |
| Technológia | Li-ion |
| Tárolt energia | 37 wattóra |
| Cellák száma | 2 |
| Töltő teljesítmény | 65 watt |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Ezüst |
| Szélesség (max.) | 357,0 mm |
| Magasság (max.) | 19,9 mm |
| Mélység (max.) | 230,00 mm |
| Nettó súly | 1,60 kg |
Audió | |
| Hangszóró | Sonic Master |
Egyéb adatok | |
| Billentyűzet | Magyar |
Egyéb funkciók | |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Numerikus billentyűzet | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Processzor típus | 3500U |
| Processzor alap órajel | 2.10 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD® Radeon® |
| Grafikus vezérlő típus | Radeon RX540 |
| Grafikus memória | Dedikált, 2GB grafikus memória |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 256GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 37 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | DOS |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Háttérvilágításos magyar billentyűzet |
| Súly | 1.6 kg |
