| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | AMD Ryzen 7 |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Home |
| Szín | kék |
279 930 Ft
(220 417 Ft + ÁFA)| Gyártó | Asus |
Képernyő | |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Felbontás fajta | FHD |
| Kijelző fajta | Matt |
Processzor | |
| Processzor gyártó | AMD® |
| Processzor család | Ryzen™ 7 |
| Magok száma | 8 |
| Processzor típus | R7-7730U (2,00GHz - 4,50GHz / 16MB) |
Memória | |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típusa | DDR4 |
Háttértár | |
| 1. Háttértároló mérete | 1TB |
| 1. Háttértároló típusa | SSD |
| 1. Háttértároló csatlakozása | M.2 PCIe G3 |
| SSD van benne | Igen |
Videokártya | |
| VGA gyártó | AMD® |
| VGA család | Radeon Graphics |
| VGA típusa | Integrált |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Home |
Csatlakozók | |
| USB2.0 | 1 x |
| USB3.1 | Igen |
| HDMI | Igen |
| WLAN | 802.11ax |
| Bluetooth | Igen |
| Webkamera | Igen |
Egyéb | |
| Szín | Quiet Blue |
| Család | VivoBook |
| Súly | 1,7 kg |
| Ujjlenyomat olvasó | Igen |
| Háttérvilágítású billentyűzet | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | AMD Ryzen 7 |
| Processzor típus | 7730U |
| Processzor alap órajel | N/A |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD® Radeon® |
| Grafikus vezérlő típus | Radeon Graphics |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 1TB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 36 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Home |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Szín | kék |
| Súly | 1.7 kg |

Asus VivoBook 15 M1502YA-BQ295 - 15,6" FullHD, Ryzen 7-7730U, 16GB, 1TB SSD, DOS - Ezüst Laptop 279 900 Ft
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ800 - 15,6" FullHD, Core i5-1334U, 16GB, 1TB SSD, DOS - Ezüst Laptop 279 900 Ft
Asus ExpertBook B1 B1403CVA-S61274 - 14" FullHD, Core i5-1335U, 8GB, 512GB SSD, DOS - Fekete Laptop 282 550 Ft